Csapatnevezés

 

FONTOS!

A csapat futamok eredményei nem számítanak bele a szintlépésbe, nem kerülnek bele a teljesítménykönyvbe!

A nevezések NEM JELENNEK MEG RÖGTÖN a honlapon, először leellenőrízzük, hogy minden adat helyes-e, és majd csak utána kerülnek fel az oldalra! Türelmeteket előre is köszönjük!

Amennyiben a nevezésetek nem jelenik meg max. egy héten belül a listán, abban az esetben írjatok nekünk e-mail-t mindenképp!

A CSAPATnevezéseknél a sorrendet úgy adjátok le, ahogy a futamban egymás után szeretnétek indulni!

MÓDOSÍTÁS
Az XS és S kategóriás versenyzők nevezhetnek egy csapaton belül! Mindenki a saját magasságát fogja ugrani, de a csapatnevezést az S kategóriában kell leadni! Minden más méretkategóriában (I, M, L) a csapatokokban csak azonos UGRÓMAGASSÁGBA tartozó párosok lehetnek! A csapatok 3 db kutya-gazda párosból állnak! A Maxi veterán és Intermediate veterán kutyák is Midi ugromagasságot fognak ugrani! 

Kérünk Benneteket, hogy a kezdő párosok úgy kerüljenek csapatba, hogy ha a kutya biztosan teljesít MINDEN akadályt!